Herbalife Üyesi veya Herbalife Ayrıcalıklı Müşterisi Nedir?

Bir Herbalife Nutrition Distribütörü olarak şunları yapabilirsiniz:


• Herbalife Nutrition ürünlerini Ayrıcalıklı Müşteri olarak evde kendi kullanımınız için indirimli satın alabilirsiniz.


• Herbalife Bağımsız Üyesi olarak, perakende karı elde etmek için Herbalife Nutrition ürünlerini satabilirsiniz.


• İş fırsatını değerlendirip, Herbalife Nutrition ürünlerini tüketmek veya satmak isteyen kişileri ekibinize katarak işinizi büyütebilirsiniz.


Herbalife Nutrition’a katılmaktaki tek amacınız ürünleri indirimli olarak almaksa, Ayrıcalıklı Müşteri olarak Herbalife Nutrition’a katılabilirsiniz. Çoğu kişi Herbalife Nutrition’a Ayrıcalıklı Müşteri olarak katılır ve Herbalife Nutrition iş fırsatını değerlendirmez. Ayrıcalıklı Müşteri, herhangi bir zamanda isterse Distribütör’e dönüşebilir ve Herbalife Nutrition işini kurabilir.

Herbalife Üyesi olmanın avantajları nelerdir?

1. Esneklik

Çalışma saatlerinize ve nereden çalışacağınıza kendiniz karar verebilir, iş fırsatınızı yaşam şartlarınıza uygun hale getirebilirsiniz.

2. Kaliteli Ürünler

Gücünü bilimden alan ve her gün milyonlarca müşteri tarafından kullanılan üstün kaliteli ürünler sunuyoruz.

3. Herbalife Nutrition Topluluğu

Herbalife Nutrition İş Fırsatına katıldığınızda, aynı zamanda global bir topluma da katılmış olacaksınız. Herbalife Nutrition ailesinin bir parçası olarak her türlü destek ve tavsiyeden yararlanabileceksiniz.

4. Ödüller

Üyeler portalımıza ücretsiz erişim imkanı kazanacaksınız. Özel fırsat ve indirimlerin yanı sıra ürün ve beslenme bilginizi artırmanıza yardımcı olacak en yeni eğitim ve öğretim materyallerine erişebileceksiniz.

Herbalife üyesi olduktan sonra, işi nasıl yapacağımı nereden öğreneceğim ?

Herbalife Nutrition Bağımsız Üyesi olduğunuzda, beslenme, sağlık, satış teknikleri ve daha birçok konuda faydalı bilgiler edinmenizi sağlayacak kapsamlı eğitim ve öğretim araçlarına, sponsorunuzun yönlendirmesi ile erişebileceksiniz. Bu konuda sponsorunuz sizinle birebir iletişim kurarak işi öğrenmenizde size yardımcı olmak olacaktır.

Herbalife Ürünlerini Online olarak satabilir miyim ?

Herbalife üyesi olduktan sonra size tanımlanacak olan GoHerbalife websiteniz sayesinde, ekstra para ve çaba harcamadan kendi websitenize sahip olabilirsiniz. Websitenizi kolaylıkla kurabilir ve işinizi desteklemek ve müşterilerinize yardımcı olmak için kullanabilirsiniz.

Herbalife İş Fırsatıyla İlgili Ne Bilmeliyim?

Herbalife Nutrition Üye Paketi (219,50 TL) olarak da bilinen ilk Üyelik kiti dışında herhangi başka bir ürün ya da paket alınması mecburiyeti yoktur.


• Distribütörler kendi çalışma programlarını yapabilir, ister tam zamanlı ister yarı-zamanlı olarak çalışabilirler.


• Çoğu insan Herbalife Nutrition işine yarı zamanlı çalışarak ve ek gelir olarak bütçelerine biraz destek olmanın bir yolu olarak tanıdıkları veya tanıştıkları kişilere satış yaparak başlar.


• Para kazanacağınızın garantisi yoktur. Tüm iş adamları gibi, bazı Distribütörler başarılı olurken bazıları başaramayacaktır.


• Başarılı bir Herbalife Nutrition işi kurmak beceri, sıkı çalışma ve zaman gerektirir.

Herbalife Üyesi Ne Kadar Para Kazanır ? Nasıl Para Kazanırım?

İndirimli satın aldığınız Herbalife Nutrition ürünlerini satarak para kazanabilirsiniz. Bu işe başladığınızda ilk indirim
oranınız yaklaşık %25’tir. Ne kadar çok ürün satışı yaparsanız, indirim oranınız o kadar yükselir, maksimum %50
indirim oranına kadar. Örneğin, Herbalife Nutrition’ın en çok satan ürünü olan Formül 1’deki ilk indirim aşağıda gösterilmektedir:

Herbalife Formül 1 Shake Önerilen Müşteri Satış Fiyatı : 218 TL. Distribütör (%25) Satış Fiyatı (indirim sonrası vergi ve kargo maliyeti eklendiğinde yaklaşık olarak) 176 TL. Tahmini kar : 42 TL

Bu ilk indirimden alıp Önerilen Müşteri Satış Fiyatı üzerinden 10 adet Formül 1 satarsanız, vergileri de ödeyerek, masraflar öncesinde 420 TL kazanırsınız.


• Sponsor olduğunuz kişilerin satışlarından da para kazanabilirsiniz. Bunun için Satış ve Pazarlama Planını bu sayfada görebilirsiniz.


• Ancak yalnızca yeni kişileri işe katarak veya birine sponsor olarak para kazanamazsınız.

Perakende kazançlarına ek olarak, sponsor olduğum Herbalife Distribütörlerinin satışlarından ne kadar kazanabilirim?

2020 yılında en az 1 (bir) tam yıl Distribütör olan 68.955 Distribütör vardı. Satışını yaptıkları ürünler üzerinden elde ettikleri perakende kârına ek olarak Distribütörlerin %20 si veya 13.714 ’ü Sponsor oldukları Distribütörlerin satışlarından komisyon veya bonus kazanmıştır. İşte harcamalardan önce kazandıkları tutarlar:

1 Yıl ve fazla süredir Distribütör olan kişiler (13.714 kişi)

%50 si (yaklaşık 6.857 kişi) TRY 557 TL’den fazla*

En üst seviye %10’u (yaklaşık 1.371 kişi) TRY 14.371 TL’den fazla*

En üst seviye %1’i (yaklaşık 137 kişi) TRY 214.361 TL’den fazla kazanmıştır.*

*2020 YILINDA HERBALIFE NUTRITION TARAFINDAN TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRLERİNE ÖDENEN
ORTALAMA BRÜT ÜCRET BEYANI

Nasıl Herbalife Üyesi Olacağım ?

Herbalife Başvuru Formu sayfasından , başvuru formunu doldurabilirsiniz. Size en kısa sürede dönüş yapacağız.

Ya Bu İşi Yapamayacağımı Fark Edersem?

Herbalife Distribütörlüğünüzü dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. İlk 90 gün içindeyseniz de Herbalife Distribütörlüğünüzü iptal ederek Herbalife Nutrition Üye Paketinizin tam iadesini alabilirsiniz.


• Distribütörlüğünüzü iptal ederseniz, son 1 yıl içinde satın aldığınız açılmamış ürünleri bize göndererek tüm tutarı iade alabilirsiniz. Gönderimini yapacağınız iade ürünlerinin nalkiye ücretini de Herbalife Nutrition karşılıyor.