Ayrıcalıklı Müşteri nedir?

Ayrıcalıklı Müşteri, yalnızca kendisinin ve hane halkının kişisel tüketimi için ürünü indirimli fiyattan satın almak isteyen kişidir. Ayrıcalıklı Müşteriler, ürünü perakende olarak satamaz ve başkalarını işe alamaz. Bazı ülkelerde, yasaların izin verdiği yerlerde, Ayrıcalıklı Müşteriler diğer Ayrıcalıklı Müşterilere referans olabilir ve daha yüksek indirimler elde etmek için referans olunan müşterinin puanlarını kullanabilir.

Ayrıcalıklı Müşteri neden ürün satamaz veya bir iş kuramaz?

Ayrıcalıklı Müşteri programının faydalarından biri, ürünü indirimli olarak tüketmek isteyen “müşteriler” için basit kayıt işlemidir. Bu daha basit olan kayıt işlemi, tüm Distribütörlerin işlerini yöneten ve koruyan kuralları içermez. Bir kişi Herbalife ürünleri satmak isterse, ürün satmak ve bir iş kurmak isteyenler için gerekli olan kuralları ve yönergeleri kapsayan daha karmaşık bir anlaşmayı içeren Herbalife Mini Üye Paketini satın alarak Distribütör olabilir.

Hangi ülkelerde Ayrıcalıklı Müşteri Programı var?

Katılımcı ülkeleri incelemek için lütfen buraya tıklayın.

Ayrıcalıklı Müşteriler nasıl kaydolur?

Bir kişi, ancak bir Herbalife Distribütörü sponsorluğunda ise Ayrıcalıklı Müşteri olabilir. Şirket, Distribütörlerin Ayrıcalıklı Müşterilerinin dikkatini çekmek ve onları korumalarına yardımcı olmak için zaman zaman Ayrıcalıklı Müşteri promosyonları yürütürken, Şirket Ayrıcalıklı Müşterileri aramaz ve kişiler ancak bir Distribütör tarafından sponsor olunduğu takdirde Ayrıcalıklı Müşteri olabilirler. Ayrıcalıklı Müşteri, MyHerbalife.com üzerinden veya basılı bir başvuru yoluyla kaydolur.

Alltaki linke tıklayarak Ayrıcalıklı Müşteri olmak ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri Olmak İstiyorum

Ayrıcalıklı Müşteri, Distribütöre Dönüşebilir mi?

Evet, Ayrıcalıklı Müşteri, bir Dönüşüm paketi satın alarak bir Distribütöre dönüşebilir.

Bir Herbalife Distribütörü, Ayrıcalıklı Müşteriye dönüşebilir mi?

Evet, bir Distribütör Ayrıcalıklı Müşteriye dönüşebilir. Ancak, bir Distribütör Ayrıcalıklı Müşteriye dönüştüğünde, alt ekibini kalıcı olarak kaybedeceklerini ve sponsorlarına taşınacaklarını ve Distribütöre geri dönmeyi seçerlerse tekrar geri almayacaklarını lütfen unutmayın

Kimin müşterisi Ayrıcalıklı Müşteri, onu kaydeden Distribütörün mü yoksa Şirketin mi?

Ayrıcalıklı Müşteri, Distribütörün müşterisidir. Başka bir Distribütör tarafından sponsor olunan ve Şirket ile bir Distribütör Anlaşması imzalayan bir Distribütör, o kişinin Distribütörü olarak kaldığı gibi, bir Distribütör tarafından sponsor olunan Ayrıcalıklı Müşteri, Distribütörün Ayrıcalıklı Müşterisidir ve onların alt ekibine girer. Şirket zaman zaman Distribütörlerin Ayrıcalıklı Müşterilerinin dikkatini çekmek ve onları korumalarına yardımcı olmak için Ayrıcalıklı Müşteri promosyonları (Geri Kazanım kampanyaları gibi) yürütebilir. Bir Ayrıcalıklı Müşteri geri gelirse, orijinal Sponsora veya orijinal Sponsor artık mevcut değilse bir sonraki üst hatta otomatik olarak yeniden atanır.

Sponsor olan Herbalife Distribütörü ayrılırsa Ayrıcalıklı Müşteri üst hatta geçer mi?

Evet. Sponsor olan bir Herbalife Distribütörü işten ayrıldığında, tüm Ayrıcalıklı Müşteriler ve Ayrıcalıklı Müşteri (mümkün olduğunda) olarak kaydolan tüm referanslarlar dahil olmak üzere Distribütörün tüm alt hattı, tıpkı Ayrıcalıklı Müşterinin Distribütör olması durumunda olduğu gibi yukarı taşınır.

Ayrıcalıklı Müşteriler ve bilgileri aktif değilse ve programdan silinirse ne olur?

Bir Distribütör etkin olmadığında olduğu gibi, şirket etkin olmayan Ayrıcalıklı Müşteriler için hat ilişkilerini sürdürür. Bir Ayrıcalıklı Müşteri, şirket tarafından yürütülen periyodik Geri Kazanım kampanyalarının bir sonucu da dahil olmak üzere üyeliğini yeniden etkinleştirmeyi seçtiğinde, orijinal sponsoru altında veya orijinal sponsor artık aktif değilse bir sonraki aktif üst hat altında yeniden etkinleştirilir. Geri dönen Ayrıcalıklı Müşteri, bekleme dönemini beklediyse, farklı bir sponsor altında yeni bir sözleşme imzalamayıseçebilir.

Ayrıcalıklı Müşteri bilgileri gizlilik yasalarıyla korunmaktadır?

Evet, Ayrıcalıklı Müşteri bilgileri, gizlilik yasaları tarafından korunmaktadır ve burada bulabileceğiniz Herbalife Nutrition‘ın Gizlilik Politikası’na tabidir.

Ayrıcalıklı Müşteri, örneğin seyahat ederken diğer ülkelerdeki ürünleri satın alabilir mi?

Şu anda, Ayrıcalıklı Müşteri başka bir ülkedeki şirkete doğrudan sipariş veremez. Gelecekte bu değişirse size güncellemeleri ileteceğiz.

ayrıcalıklı müşteri ayrıcalıklı müşteri programı nedir herbalife ayrıcalıklı müşteri herbalife ayrıcalıklı müşteri avantajları herbalife ayrıcalıklı müşteri kaydı herbalife ayrıcalıklı müşteri kaydı nasıl yapılır herbalife ayrıcalıklı müşteri kayıt herbalife ayrıcalıklı müşteri nedir herbalife ayrıcalıklı üye herbalife distribütör nedir herbalife distribütörü ne kadar kazanır herbalife iş fırsatı herbalife mitgliedschaft herbalife mitglied Türkei herbalife mitglied werden Türkei herbalife ne kadar kazandırıyor herbalife Türkei herbalife Türkei preise herbalife ücretsiz üyelik herbalife üyelik herbalife üyelik kazancı herbalife üyeliği nedir herbalife üye olmak herbalife üye olmanın faydaları herbalife üyesi ne kadar kazanır