HERBALIFE ÜCRETSİZ ÜYELİK : Hiçbir ücret ödemeden , Herbalife ürünlerini indirimli alma imkanı

Herbalife Ürünleri mağazalarda ya da süpermarketlerde satışa sunulmamaktadır – tüm satış ve üyelik faaliyetleri yalnızca bağımsız Herbalife Nutrition Distribütörleri aracılığıyla gerçekleştirilir. Ayrıcalıklı Müşteri Olma ya da Herbalife Nutrition Bağımsız Distrübütörü olma süreçleri bir Herbalife Nutrition Bağımsız Distrübütörü referansı ile gerçekleştirilmektedir. Ayrıcalıklı Müşteri olmak için sayfamızdaki kayıt adımlarını takip edebilirsiniz. Ayrıcalıklı Müşteri ya da Herbalife Bağımsız Distrübütörü olma hakkında bilgi almak için bizimle Whatsapp Bilgi Hattımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıcalıklı Müşteri Programının Avantajları:

  • HERBALIFE ÜCRETSİZ ÜYELİK : Hiçbir ücret ödemeden , Herbalife ürünlerini indirimli alma imkanı
  • Siparişlerinizle, daha yüksek indirim oranına ulaşma fırsatı! Herbalife Nutrition, Ayrıcalıklı Müşteri Programında 3 farklı indirim seçeneği sunar.
  • Bronz Seviye: Herbalife Nutrition ürünlerine önerilen müşteri satış fiyatı üzerinden yaklaşık %15 indirimle ulaşabilirsiniz.
  • Gümüş Seviye: 1 ila 12 aylık süreçte (ardışık) 100 Puana ulaştığınızda, Herbalife Nutrition ürünlerine önerilen müşteri satış fiyatı üzerinden yaklaşık %25 indirimle ulaşabilirsiniz.
  • Altın Seviye: 1 ila 12 aylık süreçte (ardışık) 500 Puana ulaştığınızda, Herbalife Nutrition ürünlerine önerilen müşteri satış fiyatı üzerinden yaklaşık %35 indirimle ulaşabilirsiniz.

Örnek Puan Hesaplaması : 2 adet Formül 1 Besleyici Shake Karışımı (2 x 23,95 puan) , 1 adet 100 gr Bitkisel Konsantre Çay Klasik Aromalı (34,95 puan) 1 adet Herbal Aloe Konsantre İçecek (24,95 puan) Toplam 107,8 puan. Bu 4’lü Herbalife seti , önerilen satış fiyatı üzerinden yaklaşık %25 indirimle satın alabilirsiniz.

  • Ayrıcalıklı Müşterilere özel avantajlar, kampanyalar ve çeşitli ödüller.
  • “Herbalife Nutrition Dünyası”: Farklı tarifler, wellness ve egzersiz hakkında ipuçları ve çeşitli bilgiler bulabileceğiniz Ayrıcalıklı Müşterilere özel aylık online gazete.
  • Zahmetsiz: Her zaman her yerde 7/24 MyHerbalife.com üzerinden doğrudan sipariş verebilirsiniz.
  • Eğitim veya toplantıya katılım zorunluluğu yoktur.
  • Herbalife Nutrition ürünlerini satmak ve iş fırsatını değerlendirerek kariyer inşa etmek istiyorsanız, Distribütör İş Paketini satın alarak dilediğiniz zaman Distribütör olabilirsiniz. Unutmayın Ayrıcalıklı Müşteri olarak Herbalife Nutrition ürünlerini kişisel kullanımınız için satın alabilir; ancak ürün satışı gerçekleştiremezsiniz.

Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri Başvuru Rehberi

5 dakika içerisinde ÜCRETSİZ olarak Herbalife Ayrıcalıklı Müşterisi olup, %15 – %25 – %35 oranlarında İNDİRİM kazanın. Size özel oluşturulan myherbalife.com sayfasından ürünlerinizi temin edin.

Herbalife Ayrıcalıklı Müşterisi olmak için , Kayıt (myherbalife.com) adresine tıklayarak gidebilirsiniz.

“Bir Herbalife Hesabı Oluştur” sayfası karşınıza çıkacaktır. Bu sayfada e-posta ve şifrenizi belirleyip hesabınızı oluşturunuz.

Hesabınızı oluşturduktan sonra aşağıdaki gibi bir ekran karşınıza gelecektir.

Burada “Ayrıcalıklı Müşteri olarak kaydolun” seçeneğini seçin

Üyelik sayfasında size Sponsor bilgileri sorulacaktır;

Ayrıcalıklı Müşteri olmak için gereken sponsor bilgileri :

Referans veren / Sponsor ID : T111244536

Referans veren / Sponsor Soyadınız ilk 3 harfi : DIL

Yukarıda gösterilen alanları doldurduktan sonra, şahsınıza ait kişisel bilgileri (isim, soyisim, tc kimlik numarası, ikametgah) girmeniz gerekmektedir. Kişisel bilgileri girdikten sonra, gizlilik politikası ile ilgili iki adet onay kutusunu işaretleyiniz.

Daha sonra “Siz veya eşiniz daha önce Herbalife Nutrition Distribütörü veya Ayrıcalıklı Müşterisi oldunuz mu?” sorusunda “Hayır” onay kutusunu işaretleyiniz.

Ayrıcalıklı Müşteri Başvuru Sözleşmesini onayladıktan sonra, kayıt olma işlemini sonlandırabilirsiniz. İşlem sonlandığında ekranınızda Herbalife’a Hoşgeldiniz ibaresi ile birlikte Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri numaranız görüntülenir. Daha sonrasında “myherbalife hesabıma git” seçeneğine tıklayarak kayıt esnasında oluşturduğunuz e-posta adresi ve şifreniz ile oturum açın. Son olarak, güvenlik sorularını yanıtlayın ve üyeliğinizin tüm avantajlarından faydalanmaya başlayın.

Kayıt esnasında karşılaşacağınız problemlerle ilgili bize sağ altta bulunan whatsapp bilgi hattından ulaşabilirsiniz.


Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri Programı ile yepyeni bir dünyaya adım atın!
Ayrıcalıklı Müşteri Programı ile eğlenceli ve avantajlı bir yolculuğun tam zamanı! En sevdiğiniz Herbalife Nutrition ürünlerini kullanırken, ayrıcalıkların keyfine varın!

Herbalife Ayrıcalıklı Müşteri Olmak veya Daha Detaylı Bilgi Almak İçin Başvuru Formunu Doldurabilir ya da Bize Whatsapp Bilgi Hattımız Üzerinden Ulaşabilirsiniz.

Bilgi Edinme ve Başvuru Formu

Size ulaşabileceğimiz cep telefonu numaranızı giriniz.
Bize iletmek istediklerinizi yukarıdaki kutucuğa yazabilirsiniz.

ayrıcalıklı müşteri ayrıcalıklı müşteri programı nedir herbalife ayrıcalıklı müşteri herbalife ayrıcalıklı müşteri avantajları herbalife ayrıcalıklı müşteri kaydı herbalife ayrıcalıklı müşteri kaydı nasıl yapılır herbalife ayrıcalıklı müşteri kayıt herbalife ayrıcalıklı müşteri nedir herbalife ayrıcalıklı üye herbalife distribütör nedir herbalife distribütörü ne kadar kazanır herbalife iş fırsatı herbalife mitgliedschaft herbalife mitglied Türkei herbalife mitglied werden Türkei herbalife ne kadar kazandırıyor herbalife Türkei herbalife Türkei preise herbalife ücretsiz üyelik herbalife üyelik herbalife üyelik kazancı herbalife üyeliği nedir herbalife üye olmak herbalife üye olmanın faydaları herbalife üyesi ne kadar kazanır